Academic - Awards

American League Team
NAME SCHOOL GRADE TEAM
Alison Barlow Butler Senior First Team
David Cohen Beavercreek Junior First Team
Kara Combs Northmont Senior First Team
Nour Hijazi Sidney Senior First Team
Caitlin Hoyng Northmont Junior First Team
Tim Inzitari Centerville Senior First Team
Adonia Jebessa Fairmont Junior First Team
Niki Krishnan Troy Senior First Team
Andrew Mitchell Sidney Senior First Team
Hari Parameswaran Beavercreek Sophomore First Team
Katie Pizak Lebanon Senior First Team
Austin Riegle Springboro Senior First Team
Vidushi Tripathi Centerville Senior First Team
Michael Vestey Tippecanoe Sophomore First Team
Willis Young Piqua Senior First Team
Grayson Barker Stebbins Senior Second Team
Bryce Baumgardner Springfield Senior Second Team
Akshatha Bharadwaj Miamisburg Senior Second Team
Dakota Carson Fairborn Senior Second Team
Lyllia Collier Wayne Sophomore Second Team
Adrienne Freccero Centerville Senior Second Team
Ryan Laing Northmont Junior Second Team
Oliver Marchus Sidney Sophomore Second Team
Nick Prus Troy Senior Second Team
Bradley Sears West Carrollton Junior Second Team
Isabelle Tettau Xenia Sophomore Second Team
Ziyi Zuo Beavercreek Junior Second Team
Mike Banner Fairborn Sophomore Special Mention
Carsten Benge Tippecanoe Sophomore Special Mention
Emma Coning Beavercreek Senior Special Mention
Athena Dobles Northmont Freshman Special Mention
Alexis Greene Springfield Senior Special Mention
Jordan Greene Butler Senior Special Mention
Sarthuk Gupta Wayne Senior Special Mention
Dean Mason West Carrollton Senior Special Mention
Joy Moshe Stebbins Junior Special Mention
Megan Myers Troy Junior Special Mention
Lorean Napper Xenia Sophomore Special Mention
Jared Robbins Centerville Junior Special Mention
Anna Skudlarek Miamisburg Senior Special Mention
Graham Solmos Lebanon Junior Special Mention
Keirsten Sprague Sidney Senior Special Mention
Junior Stefanics Fairborn Senior Special Mention
Andrea Thomas Springboro Senior Special Mention
Maya Vulcan Piqua Senior Special Mention

Central Division Awards
AWARD NAME SCHOOL
Coach of the Year David Jones Northmont

North Division Awards
AWARD NAME SCHOOL
Coach of the Year Erin Dearth Butler

 
Alley Cat Design WesBanco